WomensCycling.net 

3M UK Plc, Lee & Son Roofing, SportsMatch Bedford 2 Day 2002

 

               Race                   Last Name       First Name       Club                                    Category                                                             

           Number

              1                    Cook             Caroline             Scotland                                1

              2                    Ashridge          Sally                Scotland                                4

              3                    Hair               Katrina              Scotland                                1

              4                    McGauigan       Ruth                 Scotland                                4

              5                    Cavill             Joanne              Scotland                                E

              6                    Beard             Clara                BCF Central Prime                   Junior

              7                    James            Caroline             BCF Central Prime                      3

              8                    Wentzel           Chrissie             BCF Central Prime                      4

              9                    Goward           Caroline             BCF Central Prime                      3

              10                   Peters            Nikki                 BCF Central Prime, Steve Goff Frames 4

              11                   Janine de Jong   Yvonne              District Noord-Holland                Junior

              12                   Blaas             Danielle              District Noord-Holland                Junior

              13                   Vermeinen        Kathleen             District Noord-Holland                  2

              14                   Ray              Leda                 District Noord-Holland

              15                   Kessing           Esther               District Noord-Holland                Junior

              16                   Pridham          Cherie               District Noord-Holland                 Elite

              17                   van Essen          Sharon               Movingladies                                 DNS - apologies - International Duty

              18                   Moonen           Daniella              Movingladies

              19                   Verstraten        Monique             Movingladies

              20                   van Beek         Christel              Movingladies

              21                   Bloks             Anneke              Movingladies 2

              22                   Jansen           Kim                  Movingladies 2

              23                   Klep                   Inge                       Movingladies 2                        Eilte

              24                   Schmidt          Kerstin               RC Charlottenburg Berlin

              25                   Schaefe          Laura                RC Charlottenburg Berlin

              26                   Winkler           Juliane               RC Charlottenburg Berlin

              27                   Beyer             Susanne             RC Charlottenburg Berlin

              28                   Moss             Dianne               SP Systems/Wightlink RT              E

              29                   Lovatt            Karen                SP Systems Wightlink RT              1

              30                   Goldsmith        Charlotte            SP Systems/Wightlink RT              1

              31                   Padley            Sharon               SP Systems Wightlink RT              2

              32                   Smith             Elizabeth             SP Systems Wightlink RT              3

              33                   de Krijger         Karin                 Team Letchworth - BikeShop Twente

              34                   Massaro          Marina               Team Letchworth - BikeShop Twente

              35                   Tebbutt           Jeanette             Team Letchworth - BikeShop Twente    2

              36                   Adams            Paula                Team Letchworth - BikeShop Twente    3

              37                   Niohlens          Alexandria            Team Letchworth - BikeShop Twente

              38                   Bowditch          Ann                  Team Letchworth - Extran

              39                   Booth             Debbie               Team Letchworth - Extran               2

              40                   Hamilton          Suzanne             Team Letchworth - Extran

              41                   Walsh            Kimberley           Team Letchworth - Extran            Junior

              42                   Gaffron           Liane                Team Niederrhein BKK Zollern-Alb

              43                   Schlichtmann     Claudia              Team Niederrhein BKK Zollern-Alb

              44                   Hessling          Melanie              Team Niederrhein BKK Zollern-Alb

              45                   Kratz              Peggy               Team Niederrhein BKK Zollern-Alb

              46                   Angel             Stefanie             Team Niederrhein BKK Zollern-Alb

              47                   Schneider         Nine                 Team Niederrhein BKK Zollern-Alb

              48                   Gutteridge        Helen                Beeston RC                             3

              49                   Edwards          Penny               CC Abergavenny                     Elite

              50                   Boyden           Sally                 Classic Walls CRT                      2

              51                   Mullen            Siobahn              Clevedon & District CC                 3

              52                   Dolan             Angela               Cycleways                              2

              53                   Nainby           Angela               East Grinstead CC                      3

              54                   Watterson        Sharon               Ellan Vannin CC

              55                   Else              Trudi                 Gemini BC                              3

              56                   Hunter            Angela               GS Strada

              57                   Newstead         Frances             GS Strada                               1

              58                   Frith              Vanessa             Hull Thursday RC                       1

              59                   Moriarty          Louise               Les Jeunes - Dublin Skip               2

              60                   Hare              Catherine            Loughborough Students CC             3

              61                   Toone             Julia                 Loughborough Students CC             4

              62                   Nielson           Annett               Norwood Paragon                       3

              63                   Davies           Nina                 Port Talbot Wheelers                  Elite

              64                   Potter             Louise               Stourbridge CC                         4

              65                   Rowntree         Isla                  Stourbridge CC                         3

              66                   Thompson        Lisa                  Surrey League                          2

              67                   Cole              Claire                Surrey League                          2

              68                   Milligan           Averil                Team Caledonia                         3

              69                   Heal              Rachel               Team PowerBar                         

              70                   Webb             Lorna                Team PowerBar                         2

              71                   Mann             Julie                 Triangle RT - Voodoo

              72                   Byrne             Karen               Tunstall Wheelers/Brian Rourke Cycles 1

                   73                         Szubrycht        Melanie              Universal CC                              2

                  74                         Hawley            Julia                      Bermuda National Team

                  75                          Claude             Melanie                   Bermuda National Team

                  76                          Jeffery             Karen                   Hiscox Insurance Racing Team                1 

                 77                          Schuurs            Patricia                   Team Letchworth - BikeShop Twente